Hørselsforbundet Ringerike og omegn

Tidspunkt: mandag 19. oktober 2026 kl: 18:00
Sted: Benterudstua
Hørselslagets temamøte i Benterudstua
Mandag 19.oktober 2026, kl 18.00, får vi igjen besøk av Audiopedagog Linda Haugen. Linda har denne gangen valgt «Cochleaimplantat – en annen måte å høre på» som tema.
Et cochleaimplantat (CI) er et avansert elektronisk hjelpemiddel som opereres inn i det indre øret for å gi døve eller sterkt tunghørte mulighet til å oppfatte lyd og tale.
Linda er en svært populær foredragsholder hos oss, og alle vi som har hørt Linda fortelle og forklare, vet at den damen skuffer aldri. Det blir alltid anledning til å stille spørsmål.
Etter Lindas innlegg blir det som vanlig servert kaffe/te og noe biteti. Det blir også loddsalg på møtet. Styret blir veldig glad om du tar med en liten gevinst og støtter loddsalget vårt ved å kjøpe lodd. Vi tar helst vipps.
Kom og ta del i fellesskapet vårt i Benterudstua denne kvelden. Hos oss er det normalt å høre dårlig. Vi benytter teleslynge og møtet blir skrivetolket. Gratis inngang.
Velkommen!